Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Nowa Ruda

Tłumaczenia Nowa Ruda to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu przygotujemy Wam translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Zachęcamy Państwa do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Nowa Ruda

Tłumaczenia Nowa Ruda
Tłumaczenia Nowa Ruda

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Nowa Ruda – notatka z Wikipedii:

Nowa Ruda (niem. Neurode, w dialekcie kłodzkim Noiroode, cz. Nová Ruda) – miasto w województwie dolnośląskim, nad Włodzicą, w powiecie kłodzkim. Wchodzi w skład aglomeracji wałbrzyskiej.

Nowa Ruda uzyskała lokację miejską przed 1360 rokiem. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wałbrzyskiego. Obecnie Nowa Ruda pełni funkcję ponadgminnego ośrodka administracyjno-edukacyjnego dla mikroregionu noworudzko-radkowskiego.

Nową Rudę zamieszkuje ponad 22 tys. mieszkańców, co czyni je drugim po Kłodzku miastem pod względem liczby ludności w powiecie, oraz piętnastym w województwie dolnośląskim. Nowa Ruda jest ważnym węzłem komunikacyjnym, krzyżują się tutaj trasy wojewódzkie. W mieście znajduje się stacja kolejowa i dworzec autobusowy, dzięki czemu można do Nowej Rudy dotrzeć koleją lub autobusami PKS-u.

Nowa Ruda – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz