Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Nowy Sącz

Tłumaczenia Nowy Sącz to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach naszego  serwisu dostarczymy Wam translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy niezobowiązujące kalkulacje kosztów wykonania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednego dnia. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Nowy Sącz

Tłumaczenia Nowy Sącz
Tłumaczenia Nowy Sącz

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Nowy Sącz – notatka z Wikipedii:

Nowy Sącz – miasto na prawach powiatu w województwie małopolskim, siedziba ziemskiego powiatu nowosądeckiego. Trzecie pod względem liczby mieszkańców i piąte pod względem powierzchni miasto w województwie małopolskim i największe miasto Beskidu Sądeckiego, stolica Sądecczyzny z racji tego, że jest to największe miasto w regionie. Jedno z najstarszych miast w Małopolsce – lokowane 8 listopada 1292 roku jako miasto królewskie w ziemi krakowskiej.

31 grudnia 2019 roku miasto miało 83 794 mieszkańców.

Nowy Sącz – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz