Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Olkusz

Tłumaczenia Olkusz to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie naszego  serwisu dostarczymy Państwu przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Olkusz

Tłumaczenia Olkusz
Tłumaczenia Olkusz

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Olkusz – notatka z Wikipedii:

Olkusz (niem. Olkusch) – miasto w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Olkusz, położone na zachodnich rubieżach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej nad rzeką Babą, przy drodze krajowej nr 94 i przy drogach wojewódzkich: nr 783 i nr 791.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.

Zgodnie z danymi Urzędu Miasta i Gminy Olkusz, na dzień 31 grudnia 2018 roku, miasto zamieszkiwało 34 152 stałych mieszkańców[potrzebny przypis].

Olkusz – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz