Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Opoczno

Tłumaczenia Opoczno to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu wykonamy dla naszych klientów translacje zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Opoczno

Tłumaczenia Opoczno
Tłumaczenia Opoczno

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Opoczno – notatka z Wikipedii:

Opoczno (ros. Опочно, jid. ‏אפאטשנא‎, hebr. ‏אופוצ’נו‎) – miasto w województwie łódzkim, w powiecie opoczyńskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Opoczno. Położone nad rzeką Drzewiczką, na krańcu Wyżyny Przedborskiej, historycznie w Małopolsce a dokładnie w Ziemi Radomskiej. Stare Opoczno i Nowe Opoczno były miastami królewskimi Korony Królestwa Polskiego. Miasto królewskie w powiecie opoczyńskim województwa sandomierskiego w drugiej połowie XVI wieku.

Opoczno znajduje się w czołówce rankingu polskich miast z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem.

Według danych GUS z 2016 roku miasto liczyło 21 780 mieszkańców.

Opoczno – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz