Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Opole

Tłumaczenia Opole to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach naszego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i medyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy darmowe wyceny kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Opole

Tłumaczenia Opole
Tłumaczenia Opole

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Opole – notatka z Wikipedii:

Opole i (niem. Oppeln, dś. Uppeln, cz. Opolí, śl. Uopole, łac. Oppelia, Oppolia, Opulia) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa opolskiego i powiatu opolskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej i Równinie Opolskiej, nad rzeką Odrą. Jedna z historycznych stolic Górnego Śląska i jedno z najstarszych miast w Polsce.

Miasto było stolicą księstwa opolsko-raciborskiego, siedzibą władz pruskiej prowincji Górny Śląsk i rejencji opolskiej. Od 28 czerwca 1950 jest stolicą województwa opolskiego i jego głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym i administracyjnym. Od 1999 siedziba władz ziemskiego powiatu opolskiego. Główne miasto aglomeracji opolskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2017 liczyło 128 140 mieszkańców.

Patronem miasta jest św. Wojciech.

Opole – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz