Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Ostróda

Tłumaczenia Ostróda to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy Wam translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za przyczyną poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy darmowe wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednego dnia. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Ostróda

Tłumaczenia Ostróda
Tłumaczenia Ostróda

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Ostróda – notatka z Wikipedii:

Ostróda (dawn. Ostród, niem. Osterode, prus. Austrāti) – miasto w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu ostródzkiego. Ostróda jest położona na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Przez miasto przepływa rzeka Drwęca.

Według danych z 30 czerwca 2017 r. miasto miało 33 216 mieszkańców.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa olsztyńskiego.

Ostróda – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz