Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Ostrów Mazowiecka

Tłumaczenia Ostrów Mazowiecka to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, poświadczone i techniczne. Agitujemy Państwa do dostarczania nam papierów za przyczyną poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Gwarantujemy niezobowiązujące wyceny kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu jednego dnia. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Ostrów Mazowiecka

Tłumaczenia Ostrów Mazowiecka
Tłumaczenia Ostrów Mazowiecka

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Ostrów Mazowiecka – notatka z Wikipedii:

Ostrów Mazowiecka – miasto w województwie mazowieckim, siedziba powiatu ostrowskiego oraz gminy wiejskiej Ostrów Mazowiecka. Do 7 grudnia 1926 miasto nosiło nazwę Ostrów.

Ostrów była miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w województwie mazowieckim. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi nurskiej w latach 1641–1647. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa ostrołęckiego.

Według danych z 30 czerwca 2016 roku miasto liczyło 22 741 mieszkańców.

Ostrów Mazowiecka – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz