Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Ostrów Wielkopolski

Tłumaczenia Ostrów Wielkopolski to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy Państwu przekłady zwykłe, poświadczone i medyczne. Agitujemy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Ostrów Wielkopolski

Tłumaczenia Ostrów Wielkopolski
Tłumaczenia Ostrów Wielkopolski

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Ostrów Wielkopolski – notatka z Wikipedii:

Ostrów Wielkopolski (dawniej Ostrowo, Ostrów Kaliski, w latach 1919–1920 Ostrów, łac. Ostrovia, niem. Ostrowo) – miasto w Polsce w województwie wielkopolskim, na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Ołobokiem, w Kaliskiem, jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, siedziba powiatu ostrowskiego i gminy wiejskiej Ostrów Wielkopolski.

Według danych GUS z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 71 947 mieszkańców.

Patronem miasta jest św. Stanisław ze Szczepanowa. Od 1993 obchodzone 10 listopada jest Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rocznicę wydarzeń tzw. Republiki Ostrowskiej.

Ostrów Wielkopolski – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz