Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Ostrowiec Świętokrzyski

Tłumaczenia Ostrowiec Świętokrzyski to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zachęcamy Państwa do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Zapewniamy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Ostrowiec Świętokrzyski

Tłumaczenia Ostrowiec Świętokrzyski
Tłumaczenia Ostrowiec Świętokrzyski

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Ostrowiec Świętokrzyski – notatka z Wikipedii:

Ostrowiec Świętokrzyski – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie ostrowieckim, nad rzeką Kamienną. Siedziba gminy wiejskiej Bodzechów i gminy miejskiej Ostrowiec Świętokrzyski. Prawa miejskie ma od 1613 roku. Ośrodek przemysłu hutniczego (Huta Ostrowiec).

Na terenie miasta znajduje się podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, obejmująca obszar 78,4 ha i zagospodarowana w blisko 85%.

Według danych z początku roku 2020 w mieście mieszka 64 986 osób.

Ostrowiec Świętokrzyski – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz