Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Polkowice

Tłumaczenia Polkowice to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy dla naszych klientów translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy niezobowiązujące wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu jednego dnia. Nasza firma to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Polkowice

Tłumaczenia Polkowice
Tłumaczenia Polkowice

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Polkowice – notatka z Wikipedii:

Polkowice – miasto leżące na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Polkowice. Położone przy trasie E65 (droga krajowa nr 3) i drodze wojewódzkiej nr 331, na południowo-wschodnim skraju Wzgórz Dalkowskich w kierunku Doliny Szprotawy. Stanowi jeden z głównych ośrodków przemysłowych Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Na terenie miasta znajduje się podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której znajdują się m.in. zakłady: CCC, Volkswagen Motor Polska, Sitech, Sanden.

Polkowice – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz