Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Prudnik

Tłumaczenia Prudnik to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Prudnik

Tłumaczenia Prudnik
Tłumaczenia Prudnik

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Prudnik – notatka z Wikipedii:

Prudnik i (daw. Prądnik, Nowe Miasto Królewskie, łac. Prudnicium, Neostadium, niem. Neustadt i, Neustadt in Oberschlesien, cz. Prudník, śl. Prudńik) – miasto w Polsce położone w województwie opolskim, w powiecie prudnickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Prudnik i Euroregionu Pradziad. Historycznie leży na Górnym Śląsku, na ziemi prudnickiej, na pograniczu Gór Opawskich i Płaskowyżu Głubczyckiego, będącym częścią Niziny Śląskiej. Przepływają przez niego rzeki Prudnik i Złoty Potok.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa opolskiego.

Według danych na 30 czerwca 2018 miasto było zamieszkane przez 21 170 osób.

Od 2015 Prudnik jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Miast Dobrego Życia Cittàslow.

Prudnik – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz