Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Pszczyna

Tłumaczenia Pszczyna to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy Państwu przekłady zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Pszczyna

Tłumaczenia Pszczyna
Tłumaczenia Pszczyna

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Pszczyna – notatka z Wikipedii:

Pszczyna (niem. Pless również Pleß, cz. Pštína, w przeszłości Blština, Blščina, śl. w przeszłości Psczina) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba władz powiatu pszczyńskiego i gminy miejsko-wiejskiej Pszczyna. Często nazywane Perłą Górnego Śląska.

Według danych GUS z 31 grudnia 2016 roku miasto zamieszkiwało 25 980 osób.

Pszczyna uzyskała lokację miejską w 1303 roku.

Pszczyna – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz