Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Racibórz

Tłumaczenia Racibórz to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach naszego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Gwarantujemy bezpłatne kalkulacje kosztów wykonania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Racibórz

Tłumaczenia Racibórz
Tłumaczenia Racibórz

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Racibórz – notatka z Wikipedii:

Racibórz (niem. Ratibor, dś. Rattebor, cz. Ratiboř, śl. Racibůrz) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim; siedziba władz powiatu raciborskiego.

Racibórz jest obok Opola jedną z historycznych stolic Górnego Śląska, gdzie rezydowali książęta opolsko-raciborscy. Do dzisiaj zachowało się wiele cennych zabytków, m.in. kaplica zamkowa pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego, zwana perłą gotyku śląskiego. Miasto jako pierwsze w Polsce i Europie otrzymało certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 55 189 mieszkańców.

Racibórz – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz