Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Rawicz

Tłumaczenia Rawicz to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie naszego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów przekłady zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za pośrednictwem maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy bezpłatne wyceny kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Rawicz

Tłumaczenia Rawicz
Tłumaczenia Rawicz

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Rawicz – notatka z Wikipedii:

Rawicz (niem. Rawitsch) – miasto w Polsce w województwie wielkopolskim, w powiecie rawickim (siedziba władz powiatu), siedziba gminy miejsko-wiejskiej Rawicz.

W okresie II Rzeczypospolitej oraz w latach 1945–1975 miejscowość administracyjnie należała do województwa poznańskiego, a od 1975 do 1998 do województwa leszczyńskiego.

Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 21 183 mieszkańców.

Rawicz – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz