Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Rumia

Tłumaczenia Rumia to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Rumia

Tłumaczenia Rumia
Tłumaczenia Rumia

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Rumia – notatka z Wikipedii:

Rumia (kaszb. Rëmiô, niem. Rahmel) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim nad Zagórską Strugą. Z miastami Wejherowem i Redą tworzy zespół trzech miast zwany Małym Trójmiastem Kaszubskim. W latach 1945–1975 miasto administracyjnie należało do tak zwanego dużego województwa gdańskiego, a w latach 1975–1998 do tak zwanego małego województwa gdańskiego.

Według danych z 1 stycznia 2018 Rumia liczyła 48 632 mieszkańców. Jest największym polskim miastem nie będącym siedzibą powiatu.

Rumia – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz