Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Sanok

Tłumaczenia Sanok to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu wykonamy dla naszych klientów przekłady zwykłe, poświadczone i techniczne. Agitujemy Państwa do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów wykonania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Sanok

Tłumaczenia Sanok
Tłumaczenia Sanok

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Sanok – notatka z Wikipedii:

Sanok (także: Królewskie Wolne Miasto Sanok) – miasto powiatowe w Polsce w województwie podkarpackim. Położone w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej, w Euroregionie Karpackim. Wchodzi w skład powiatu sanockiego, jest także siedzibą gminy wiejskiej Sanok, jednak do niej nie należy.

W latach 1975–1998 Sanok należał do województwa krośnieńskiego.

Sanok jest jednym z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski, z rozwiniętym przemysłem chemicznym. Powiat sanocki wraz z krośnieńskim jest jednym z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie, rafineria oraz kopalnie ropy naftowej istniały tu przed rokiem 1884. Odbywają się tu imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe o charakterze krajowym i europejskim. Patronem miasta jest Archanioł Michał, a od roku 2006 również św. Zygmunt Gorazdowski.

Sanok – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz