Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Sieradz

Tłumaczenia Sieradz to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy Wam translacje zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy darmowe kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Sieradz

Tłumaczenia Sieradz
Tłumaczenia Sieradz

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Sieradz – notatka z Wikipedii:

Sieradz – miasto w środkowej Polsce, w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim, położone na Nizinie Południowowielkopolskiej, nad Wartą, w Kotlinie Sieradzkiej. Przez Sieradz biegną drogi krajowe: nr 12, S8 i nr 83 oraz linia kolejowa nr 14. Od XIV w. do II rozbioru Polski oraz w latach 1975–1998 Sieradz był stolicą województwa sieradzkiego. Sieradz jest ważnym węzłem drogowym i ośrodkiem kulturalno-gospodarczym województwa łódzkiego.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie sieradzkim w powiecie sieradzkim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Miejsce obrad sejmików deputackich województwa sieradzkiego od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 42 120 mieszkańców.

Sieradz – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz