Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Skarżysko-Kamienna

Tłumaczenia Skarżysko-Kamienna to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy dla naszych klientów przekłady zwykłe, przysięgłe i medyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Skarżysko-Kamienna

Tłumaczenia Skarżysko-Kamienna
Tłumaczenia Skarżysko-Kamienna

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej branży duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Skarżysko-Kamienna – notatka z Wikipedii:

Skarżysko-Kamienna (do 24 IV 1928 Kamienna) – miasto w centralnej Polsce, północnej części województwa świętokrzyskiego, siedziba władz powiatu skarżyskiego. Położona na Wyżynie Kieleckiej, u zbiegu Przedgórza Iłżeckiego, Garbu Gielniowskiego i Płaskowyżu Suchedniowskiego, nad rzeką Kamienną.

W województwie kieleckim lat 1950–1975 Skarżysko-Kamienna stanowiło – od roku 1954, obok Kielc, Radomia, Ostrowca Świętokrzyskiego i Starachowic – powiat miejski.

Skarżysko-Kamienna tradycyjnie stanowi ważny ośrodek przemysłowy i węzeł komunikacyjny – drogowy i kolejowy. Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 45 953 mieszkańców. W 2014 było drugim najbardziej zadłużonym miastem powiatowym w Polsce, a w 2017 było poza pierwszą dziesiątką tego rankingu. Od 2015 w mieście funkcjonuje młodzieżowa rada miasta oraz budżet obywatelski.

Skarżysko-Kamienna – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz