Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Skawina

Tłumaczenia Skawina to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Agitujemy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Gwarantujemy niezobowiązujące wyceny kosztów wykonania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Skawina

Tłumaczenia Skawina
Tłumaczenia Skawina

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Skawina – notatka z Wikipedii:

Skawina – miasto w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej. Miasto jest położone nad rzeką Skawinką, kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Krakowa. Jest jednym z ośrodków miejskich aglomeracji krakowskiej.

Miasto liczy 24 362 mieszkańców, obszar całej gminy zamieszkuje 43 496 osób. Powierzchnia miasta wynosi 20,50 km².

Było to miasto opactwa benedyktynów tynieckich w powiecie szczyrzyckim województwa krakowskiego w końcu XVI wieku.

Skawina – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz