Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Śrem

Tłumaczenia Śrem to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach naszego  serwisu wykonamy Państwu przekłady zwykłe, poświadczone i techniczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednego dnia. Protlumaczenia.pl to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Śrem

Tłumaczenia Śrem
Tłumaczenia Śrem

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Śrem – notatka z Wikipedii:

Śrem (niem. Schrimm) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie śremskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Śrem, jedno z najstarszych miast w Polsce. Położone w kolanie Warty w Kotlinie Śremskiej. Śrem jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także węzłem drogowym przy szosie Poznań-Rawicz, z miasta prowadzą drogi do Wrześni, Leszna, Głuchowa i Czempinia.
W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. poznańskiego.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa śremskiego, pod koniec XVI wieku leżał w powiecie kościańskim województwa poznańskiego.

Według danych z 30 czerwca 2016 miasto liczyło 29 979 mieszkańców.

Miasto stanowi centrum administracyjne powiatu – znajdują się tam m.in. starostwo, sąd rejonowy, prokuratura rejonowa, komenda powiatowa Policji i Państwowej Straży Pożarnej.

Śrem – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz