Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Środa Wielkopolska

Tłumaczenia Środa Wielkopolska to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy dla naszych klientów przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w przeciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Środa Wielkopolska

Tłumaczenia Środa Wielkopolska
Tłumaczenia Środa Wielkopolska

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Środa Wielkopolska – notatka z Wikipedii:

Środa Wielkopolska (do 1968 Środa; niem. Schroda, Neumarkt) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie średzkim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Środa Wielkopolska, lokalny węzeł komunikacyjny i ośrodek usługowo-przemysłowy.

Była miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należała do starostwa średzkiego, pod koniec XVI wieku leżała w powiecie pyzdrskim województwa kaliskiego. Miejsce obrad sejmików ziemskich województwa poznańskiego i województwa kaliskiego od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.

Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 22 325 mieszkańców.

Środa Wielkopolska – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz