Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Starachowice

Tłumaczenia Starachowice to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Wam translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Zapraszamy Państwa do przesyłania papierów za przyczyną maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Starachowice

Tłumaczenia Starachowice
Tłumaczenia Starachowice

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Starachowice – notatka z Wikipedii:

Starachowice (w latach 1939–1949 Starachowice-Wierzbnik) – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego.

Położone na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Leży w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej.

Do 1954 roku siedziba wiejskiej gminy Styków. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa kieleckiego. Według danych z 31 grudnia 2016 miasto miało 49 184 mieszkańców

Siedziba utworzonej w 1997 roku Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, która na terenie miasta obejmuje obszar 168 ha i jest zagospodarowana w blisko 90%.

Starachowice leżą w historycznej ziemi sandomierskiej Małopolski, część miasta położona na północ od Kamiennej należy także do ziemi radomskiej.

Starachowice – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz