Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Stargard Szczeciński

Tłumaczenia Stargard Szczeciński to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Wam translacje zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy niezobowiązujące wyceny kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Stargard Szczeciński

Tłumaczenia Stargard Szczeciński
Tłumaczenia Stargard Szczeciński

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej branży duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Stargard Szczeciński – notatka z Wikipedii:

Stargard (tuż po II wojnie światowej Starogród, w latach 1950–2015 Stargard Szczeciński, łac. Stargardia, niem. Stargard in Pommern, Stargard an der Ihna) – miasto w Polsce w województwie zachodniopomorskim, siedziba powiatu stargardzkiego, położone na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, nad Iną. Początki istnienia stałych osad ludzkich sięgają VI wieku, jest jednym z najstarszych miast Polski. Najstarsze (obok Szczecina) miasto na Pomorzu – prawa miejskie uzyskało w 1243. Rozwojowi osady sprzyjało położenie przy krzyżujących się szlakach handlowych, prowadzących z Santoka do Wolina i ze Szczecina do Kołobrzegu. Ważny węzeł komunikacyjny oraz ośrodek przemysłowy, usługowy i kulturalny. Miasto jest siedzibą powiatu stargardzkiego i gminy. Wraz ze Szczecinem, Świnoujściem, Policami, Goleniowem i Gryfinem tworzy aglomerację szczecińską. Jest trzecim miastem pod względem liczby ludności w województwie i 56. w Polsce.

Według danych z 30 czerwca 2019 Stargard liczył 67 795 mieszkańców.

Stargard Szczeciński – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz