Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Suwałki

Tłumaczenia Suwałki to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów translacje zwykłe, przysięgłe i medyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy bezpłatne wyceny kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Suwałki

Tłumaczenia Suwałki
Tłumaczenia Suwałki

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Suwałki – notatka z Wikipedii:

Suwałki (ros. Сувалки, biał. Сувалкі, jid. ‏סואוואַלק‎, lit. Suvalkai, żmudzki Sovalkā) – miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim, położone nad rzeką Czarna Hańcza. Siedziba władz powiatu suwalskiego.

W latach 1975–1998 siedziba władz województwa suwalskiego. Drugi co do wielkości ośrodek województwa podlaskiego oraz centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny. Jednocześnie największe miasto całej historycznej Suwalszczyzny i największe miasto we współczesnej Polsce na ziemiach, które w okresie od 1569 do 1795 r. w ramach Rzeczypospolitej Obojga Narodów wchodziły w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Miasto duchowne położone było w końcu XVIII wieku w powiecie grodzieńskim województwa trockiego.

Suwałki – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz