Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Swarzędz

Tłumaczenia Swarzędz to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu przygotujemy Wam translacje zwykłe, poświadczone i techniczne. Agitujemy Państwa do przesyłania papierów za przyczyną maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy darmowe kalkulacje kosztów wykonania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Swarzędz

Tłumaczenia Swarzędz
Tłumaczenia Swarzędz

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Swarzędz – notatka z Wikipedii:

Swarzędz (niem. Schwersenz) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie poznańskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Swarzędz. Położone nad Jeziorem Swarzędzkim, ok. 10 km od centrum Poznania. Jest siedzibą największej i najgęściej zaludnionej gminy wchodzącej w skład aglomeracji poznańskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2017 miasto miało 30 739 mieszkańców. Jest dziewiątym co do liczby mieszkańców w woj. wielkopolskim i ma jedną z największych gęstości zaludnienia spośród polskich miast (3730 osób/km² – czwarta lokata w kraju, za Świętochłowicami oraz podwarszawskimi: Piastowem i Legionowem). Jest także siódmym co do wielkości miastem w Polsce niebędącym siedzibą powiatu.

Dawniej jeden z ośrodków włókienniczych Wielkopolski, obecnie miejsce prosperowania bardzo wielu warsztatów stolarskich, tapicerskich i meblowych.

Swarzędz – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz