Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Świdnica

Tłumaczenia Świdnica to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Świdnica

Tłumaczenia Świdnica
Tłumaczenia Świdnica

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Świdnica – notatka z Wikipedii:

Świdnica (łac. Svidnica, niem. Schweidnitz, cz. Svídnice) – miasto w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu świdnickiego. Miasto leży historycznie na Dolnym Śląsku, na Przedgórzu Sudeckim, nad rzeką Bystrzycą. Od 2004 siedziba diecezji świdnickiej. Od 2015 w Świdnicy rezyduje Biskup Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego w RP. Świdnica wchodzi w skład aglomeracji wałbrzyskiej.

Osada wspominana już w 1243, po raz pierwszy wzmiankowana jako miasto już 3 września 1267 Niegdyś stolica księstwa świdnicko-jaworskiego. Obecnie ośrodek przemysłowy (rozwinięty przemysł motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy), z jedynym w Polsce Muzeum Dawnego Kupiectwa oraz instytucjami kultury i oświaty, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Według danych z 2010 Świdnica była siódmym co do wielkości miastem województwa. W 2018 liczba mieszkańców wynosiła 57 310.

Świdnica – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz