Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Świebodzice

Tłumaczenia Świebodzice to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie naszego  serwisu wykonamy Wam translacje zwykłe, poświadczone i medyczne. Agitujemy Państwa do przesyłania dokumentów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Świebodzice

Tłumaczenia Świebodzice
Tłumaczenia Świebodzice

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Świebodzice – notatka z Wikipedii:

Świebodzice (niem. Freiburg in Schlesien) – miasto na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wałbrzyskiego. Od południa bezpośrednio graniczy z Wałbrzychem.

Miasto położone u stóp Pogórza Wałbrzyskiego, na Pogórzu Świebodzickim, w środkowym biegu rzeki Pełcznicy przy drodze krajowej nr 34 i nr 35 oraz przy drodze wojewódzkiej nr 374, na skraju Książańskiego Parku Krajobrazowego. Przez miasto przebiegają także drogi wojewódzkie numer: 371 i 373. Miasto leży na wysokości od ok. 280 do 425 m n.p.m. (góra Grabnik). Świebodzice należą do Aglomeracji wałbrzyskiej.

Świebodzice – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz