Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Świebodzin

Tłumaczenia Świebodzin to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy dla naszych klientów przekłady zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy niezobowiązujące kalkulacje kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia. Protlumaczenia.pl to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Świebodzin

Tłumaczenia Świebodzin
Tłumaczenia Świebodzin

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Świebodzin – notatka z Wikipedii:

Świebodzin (niem. Schwiebus) – miasto w woj. lubuskim, siedziba powiatu świebodzińskiego i gminy miejsko-wiejskiej Świebodzin, na Pojezierzu Łagowskim. Według danych z 1 stycznia 2018 Świebodzin liczył 21 954 mieszkańców.

Dawny gród słowiański, wzmiankowany po raz pierwszy w dokumencie z 1302 roku.

Krzyżują się tutaj droga ekspresowa nr 3 i droga krajowa nr 92.

W Świebodzinie znajduje się Figura Chrystusa Króla, która w latach 2010–2011 była najwyższym posągiem Chrystusa na świecie.

Istnieją tu także zakłady urządzeń termotechnicznych, rozwija się przemysł meblarski, odzieżowy i spożywczy. W Świebodzinie funkcjonuje jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych – Lubuskie Centrum Ortopedii.

Świebodzin – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz