Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Szczecinek

Tłumaczenia Szczecinek to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Szczecinek

Tłumaczenia Szczecinek
Tłumaczenia Szczecinek

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Szczecinek – notatka z Wikipedii:

Szczecinek (niem. Neustettin) – miasto w północno-zachodniej Polsce, na Pomorzu Zachodnim, siedziba władz powiatu szczecineckiego, gminy miejskiej i wiejskiej Szczecinek. W Szczecinku mieści się siedziba Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, obejmującą zasięgiem 30 nadleśnictw z terenu byłych województw koszalińskiego i słupskiego. Miasto na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Szczecineckiego, położone pomiędzy trzema jeziorami: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. Założony w 1310 roku przez księcia Warcisława IV od razu otrzymał prawa miejskie.

W Szczecinku krzyżują się droga krajowa nr 11, w tym odcinek drogi ekspresowej S11 i nr 20, a swój bieg rozpoczyna droga wojewódzka nr 172. Miasto jest też istotnym węzłem kolejowym, łącząc trasy nr 210, 404 i 405.

Według danych z 30 czerwca 2016 r. miasto miało 40 336 mieszkańców, co plasuje je na szóstym miejscu pod względem liczby mieszkańców wśród ośrodków miejskich województwa zachodniopomorskiego.

Szczecinek – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz