Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Tarnowskie Góry

Tłumaczenia Tarnowskie Góry to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie naszego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów translacje zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Zachęcamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy darmowe wyceny kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Tarnowskie Góry

Tłumaczenia Tarnowskie Góry
Tłumaczenia Tarnowskie Góry

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Tarnowskie Góry – notatka z Wikipedii:

Tarnowskie Góry (wymowa i; śl. Tarnowský Góry; niem. Tarnowitz, oficj. Freie Bergstadt Tarnowitz; cz. Tarnovice, Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.

W 2017 tarnogórska Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Tarnowskie Góry – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz