Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Wałbrzych

Tłumaczenia Wałbrzych to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Państwu translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za przyczyną maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy niezobowiązujące wyceny kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednego dnia. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Wałbrzych

Tłumaczenia Wałbrzych
Tłumaczenia Wałbrzych

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Wałbrzych – notatka z Wikipedii:

Wałbrzych (niem. Waldenburg, śl-niem. Walmbrig, Walmbrich, cz. Valdenburk, Valbřich) – miasto na prawach powiatu na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto leży na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w pasmie Gór Wałbrzyskich.
Historycznie na Dolnym Śląsku.

Siedziba powiatu wałbrzyskiego i główne miasto aglomeracji wałbrzyskiej. Dawna siedziba władz województwa wałbrzyskiego.

Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym Polskiej Akademii Nauk, miastem o funkcjach przemysłowo-handlowo-usługowych z rozwijającymi się funkcjami ośrodka turystycznego. Dawniej bardzo ważnym i potężnym ośrodkiem przemysłowym Dolnego Śląska.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto zamieszkiwało 113621 osób.

Wałbrzych – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz