Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Wieliczka

Tłumaczenia Wieliczka to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie naszego  serwisu wykonamy dla naszych klientów przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy darmowe kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Wieliczka

Tłumaczenia Wieliczka
Tłumaczenia Wieliczka

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Wieliczka – notatka z Wikipedii:

Wieliczka – miasto powiatowe w województwie małopolskim, w powiecie wielickim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Wieliczka oraz władz powiatu. Miasto liczy 23 395 mieszkańców (30 czerwca 2019), powierzchnia wynosi 13,41 km². Rozwijało się od XIII w. jako ośrodek wydobywczy, obecnie pełni głównie funkcję typowo turystyczną (kopalnia soli) i sypialnianą (aglomeracja krakowska). Znane jest z unikatowej w skali świata kopalni soli, którą odwiedza ponad 1 mln turystów rocznie (dane od stycznia do grudnia 2017 mówią o 1,7 mln osób, rok wcześniej 1,5 mln.).

Wieliczka – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz