Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Wieluń

Tłumaczenia Wieluń to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy Wam translacje zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Wieluń

Tłumaczenia Wieluń
Tłumaczenia Wieluń

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Wieluń – notatka z Wikipedii:

Wieluń (łac. Velun, ros. Велюнь, jid. ‏וויעלון‎, cz. Věluň) – miasto w woj. łódzkim, na krańcu Wyżyny Wieluńskiej, siedziba powiatu wieluńskiego oraz gminy Wieluń.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie wieluńskim w powiecie wieluńskim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi wieluńskiej z powiatem ostrzeszowskim od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.
Wieluń uzyskał prawo składu w 1444 roku. Jest także często uważany za miejsce wybuchu II wojny światowej. Niekiedy nazywany polską Guernicą w związku z bestialstwem Luftwaffe wobec ludności cywilnej podczas nalotów bombowych 1 września 1939.

1 stycznia 2017 miasto liczyło 22 973 mieszkańców.

Wieluń – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz