Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Włocławek

Tłumaczenia Włocławek to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy dla naszych klientów translacje zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia. Nasza firma to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Włocławek

Tłumaczenia Włocławek
Tłumaczenia Włocławek

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Włocławek – notatka z Wikipedii:

Włocławek (łac. Vladislavia, niem. Leslau) – miasto w centralnej Polsce, na prawach powiatu. Trzecie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą, przy ujściu Zgłowiączki. Jest siedzibą powiatu włocławskiego i historyczną stolicą Kujaw. Należy do najstarszych miast w Polsce. Jest jednym z największych ośrodków administracyjnych i gospodarczych w regionie, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą kulturalną i sportową. Zaletą miasta jest położenie w centralnej części kraju, przez którą przebiega droga krajowa nr 91 oraz linia kolejowa nr 18. Niedaleko miasta przebiega również autostrada A1, z którą miasto skomunikowane jest przez dwa węzły autostradowe. 15 km od granicy miasta znajduje się trzeci węzeł autostradowy (Kowal). Przez Włocławek przebiega międzynarodowa droga wodna E40 (Morze Bałtyckie-Morze Czarne). Miasto jest siedzibą kurii diecezji włocławskiej.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku populacja Włocławka wynosiła 110 287 mieszkańców.

Miasto biskupów włocławskich, położone było w 1785 roku w powiecie brzeskokujawskim województwa brzeskokujawskiego. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa włocławskiego.

Włocławek – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz