Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Września

Tłumaczenia Września to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie naszego  serwisu wykonamy Państwu przekłady zwykłe, poświadczone i specjalistyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania translacji.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednego dnia. Nasza firma to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Września

Tłumaczenia Września
Tłumaczenia Września

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Września – notatka z Wikipedii:

Września (niem. Wreschen) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Września. Położone 50 km na wschód od Poznania, nad rzeką Wrześnicą.

Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej. Okolica równinna, rolnicza.

Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1357 roku położone było w XVI wieku w województwie kaliskim.

Herb miasta – biała róża na czerwonym tle. Wywodzi się on z rodowego herbu Porajów – rodu będącego pierwszym właścicielem Wrześni.

W latach 1993–2009 we Wrześni przeprowadzano prawybory polityczne – parlamentarne, prezydenckie oraz do Parlamentu Europejskiego.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 30 688 mieszkańców.

Września – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz