Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Żagań

Tłumaczenia Żagań to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach naszego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów przekłady zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Agitujemy Państwa do przesyłania papierów za przyczyną poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Żagań

Tłumaczenia Żagań
Tłumaczenia Żagań

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Żagań – notatka z Wikipedii:

Żagań (pol. hist. Żegań, Żegan lub Zegan; niem. Sagan, Sagan in Schlesien lub Sagan am Bober; łuż. Zahań; cz. Zaháň; łac. Saganensis, Saganum, Sagnum, Zagano lub Zager) – miasto, będące jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej Żagań, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, na pograniczu Niziny Śląsko-Łużyckiej i Wału Trzebnickiego, nad Bobrem i Czerną Wielką; siedziba powiatu żagańskiego. Usytuowane w odległości 40 km od granicy polsko-niemieckiej i 100 km od granicy polsko-czeskiej.

Według danych z 1 stycznia 2018 Żagań liczył 26 148 mieszkańców.

Żagań jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także węzłem komunikacyjnym, w którym zbiega się droga krajowa nr 12 i dwie drogi wojewódzkie oraz kilka linii kolejowych. Miasto jest siedzibą dowództwa 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej oraz kilku innych jednostek wojskowych.

Żagań – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz