Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Zamość

Tłumaczenia Zamość to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach naszego  serwisu przygotujemy dla naszych klientów przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Gwarantujemy bezpłatne kalkulacje kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Zamość

Tłumaczenia Zamość
Tłumaczenia Zamość

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej branży duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Zamość – notatka z Wikipedii:

Zamość (łac. Zamoscia, ukr. Замостя, ros. Замость (Замостье), jid. ‏זאמאשטש‎) – miasto na prawach powiatu w Polsce w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Pod względem liczby ludności zajmuje w województwie 2. miejsce (63 511 mieszkańców), natomiast pod względem powierzchni plasuje się na 10. miejscu. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Zamość leży na historycznej Rusi Czerwonej, w dawnej ziemi chełmskiej. Prywatne miasto szlacheckie, założone w oparciu o prawo lokacyjne w 1580 roku, położone było w XVI wieku w województwie ruskim.

Zamość – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz