Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Żyrardów

Tłumaczenia Żyrardów to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie naszego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów przekłady zwykłe, poświadczone i medyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy niezobowiązujące wyceny kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednej doby. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Żyrardów

Tłumaczenia Żyrardów
Tłumaczenia Żyrardów

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Żyrardów – notatka z Wikipedii:

Żyrardów – miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej, na Równinie Łowicko-Błońskiej, nad rzeką Pisią Gągoliną, 45 km na południowy zachód od Warszawy i 90 km na północny wschód od Łodzi.

Za II RP siedziba wiejskiej gminy Żyrardów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 50 i droga wojewódzka nr 719.

Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 40 243 mieszkańców.

Żyrardów – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz