Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Andrychów

Tłumaczenia prawnicze Andrychów to nasza propozycja w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz team tworzą tłumacze z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Andrychów tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Andrychów

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Andrychów w Wikipedii:

Andrychów (dawniej też Jędr(z)ychów, łac. Andrichovia[potrzebny przypis]) – miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, nad rzeką Wieprzówką, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Andrychów.

Miasto posiada tradycje przemysłowe sięgające XVIII w. Pokonało problemy związane z transformacją ustrojową i obecnie rozwija się również jako ośrodek przemysłowy: m.in. powstała tam podstrefa specjalnej strefy ekonomicznej zarządzana przez Krakowski Park Technologiczny. Tradycyjne gałęzie przemysłu andrychowskiego to przemysł bawełniany, przemysł włókienniczy i przemysł maszynowy. Z racji położenia, tradycji letniskowej i stale rozwijanego zaplecza stał się ważnym ośrodkiem turystycznym w rejonie Beskidu Małego.

Andrychów na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz