Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Bełchatów

Tłumaczenia prawnicze Bełchatów to nasza propozycja w temacie translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wsparcie na każdym etapie procesu translacyjnego. Nasz team tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Bełchatów tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Bełchatów

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Bełchatów w Wikipedii:

Bełchatów – miasto w województwie łódzkim, siedziba władz powiatu bełchatowskiego i gminy wiejskiej Bełchatów. Położone na Wzniesieniach Południowomazowieckich, w mezoregionie Wysoczyzna Bełchatowska nad rzeką Rakówką, ok. 50 km na południe od Łodzi i ok. 25 km na zachód od Piotrkowa Trybunalskiego.

Bełchatów uzyskał lokację miejską w 1737 roku, zdegradowany w 1870 roku, ponowne nadanie praw miejskich w 1925 roku. Miasto prywatne Królestwa Kongresowego, położone było w 1827 roku w powiecie piotrkowskim, obwodzie piotrkowskim województwa kaliskiego. Bełchatów jest jednym z 312 miast należących do Związku Miast Polskich. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa piotrkowskiego.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto liczyło 57 964 mieszkańców. Piąte pod względem ludności miasto województwa łódzkiego.

Bełchatów na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz