Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Dębica

Tłumaczenia prawnicze Dębica to nasza propozycja z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na każdym etapie procesu translacyjnego. Nasz zespół reprezentują tłumacze z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Dębica obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Dębica

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Dębica w Wikipedii:

Dębica – miasto w województwie podkarpackim, siedziba powiatu dębickiego, położone nad rzeką Wisłoką, przy autostradzie A4, w Rynnie Podkarpackiej, na północnym skraju Pogórza Strzyżowskiego. Przed 1945 r. Dębica należała do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego.

Leży w historycznej Małopolsce, w dawnej ziemi sandomierskiej. Dębica uzyskała niezrealizowaną lokację miejską w 1358 roku, lokowana w 1372 roku, zdegradowana do kategorii miasteczka w 1785 roku. Prawa miejskie ponowne nadane w 1912 roku. W 1927 roku do Dębicy włączono zdegradowane miasto Kawęczyn. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa tarnowskiego.

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłu chemicznego oraz spożywczego.

Dębica na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz