Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Gorzów Wielkopolski

Tłumaczenia prawnicze Gorzów Wielkopolski to nasza propozycja z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz team tworzą osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Gorzów Wielkopolski obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Gorzów Wielkopolski

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Gorzów Wielkopolski w Wikipedii:

Gorzów Wielkopolski (niem. Landsberg an der Warthe) – miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba wojewody lubuskiego oraz zespolonej administracji rządowej na terenie województwa lubuskiego. Gorzów Wielkopolski położony jest nad Wartą. Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców.

Według danych z 2017 miasto miało 124 295 mieszkańców, co lokuje je na 29. pozycji w kraju pod względem liczby ludności.

Gorzów Wielkopolski na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz