Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Kędzierzyn Koźle

Tłumaczenia prawnicze Kędzierzyn Koźle to nasza oferta w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy najlepsze ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz zespół reprezentują tłumacze z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Kędzierzyn Koźle kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Kędzierzyn Koźle

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Kędzierzyn Koźle w Wikipedii:

Kędzierzyn-Koźle (cz. Kandřín-Kozlí, niem. Kandrzin-Cosel) – miasto w Polsce, w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone w południowo-wschodniej części Niziny Śląskiej, w Kotlinie Raciborskiej (Niecka Kozielska) na Górnym Śląsku, nad Odrą przy wylocie Kanału Gliwickiego i ujścia Kłodnicy.

Powstało w 1975 z połączenia czterech osobnych organizmów administracyjnych: Kędzierzyna, Koźla, Sławięcic i Kłodnicy. W Koźlu znajduje się jeden z największych portów rzecznych w Polsce. W Kędzierzynie-Koźlu znajdują się jedne z największych w Polsce zakładów chemicznych – Zakłady Azotowe Kędzierzyn, a także holding „Blachownia”. Jest to drugie co do wielkości miasto województwa opolskiego pod względem liczby ludności i obszaru.

Według danych Urzędu Miasta z 31 grudnia 2019 miasto liczyło 55 750 mieszkańców.

Kędzierzyn Koźle na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz