Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Kętrzyn

Tłumaczenia prawnicze Kętrzyn to nasza propozycja z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zachęcamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz zespół tworzą filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Kętrzyn tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Kętrzyn

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Kętrzyn w Wikipedii:

Kętrzyn (do 1946 r. Rastembork, niem. Rastenburg) – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu kętrzyńskiego.

Kętrzyn leży w historycznych Prusach Dolnych, na obszarze dawnej Barcji oraz we wschodniej części Mazur. Położony jest kilkanaście kilometrów na wschód od granic Warmii.

Niegdyś prężny ośrodek przemysłowy, dzisiejszy Kętrzyn jest niewielkim i ciągle malejącym miastem z liczbą mieszkańców wynoszącą 27 478, z czego 52,5% stanowią kobiety, a 47,5% mężczyźni. W latach 2002–2017 liczba mieszkańców zmalała o 4,0%. Średni wiek mieszkańców wynosi 42,7 lat (dane GUS z roku 2017).

Kętrzyn znalazł się na 4 miejscu w Polsce ogłoszonej w roku 2017 przez Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN „czarnej listy” małych i średnich miast zagrożonych zapaścią społeczno-gospodarczą.

Kętrzyn na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz