Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Kołobrzeg

Tłumaczenia prawnicze Kołobrzeg to nasza oferta w temacie translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wsparcie na każdym etapie procesu translacyjnego. Nasz team reprezentują filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Kołobrzeg kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Kołobrzeg

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Kołobrzeg w Wikipedii:

Kołobrzeg (niem. Kolberg) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, przy drodze krajowej nr 11 i drodze ekspresowej nr S6. Czwarty ośrodek miejski województwa (pod względem liczby ludności), uzdrowisko z trzema letnimi kąpieliskami morskimi.

Według danych z 1 stycznia 2018 Kołobrzeg liczył 46 568 mieszkańców.

W ujściu rzeki znajduje się port morski z funkcjami: handlową, pasażerską, rybacką i jachtową. W mieście i okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. W Kołobrzegu leczy się głównie choroby górnych dróg oddechowych, krążenia i choroby stawów.
Kołobrzeg jest także regionalnym ośrodkiem kulturalnym. W okresie letnim odbywają się tu liczne koncerty popularnych piosenkarzy, muzyków, kabaretów. Miasto jest siedzibą kapituły kolegiackiej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Kościoła katolickiego.

Kołobrzeg na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz