Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Koszalin

Tłumaczenia prawnicze Koszalin to nasza oferta z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy najlepsze ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz team reprezentują osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Koszalin tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Koszalin

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Koszalin w Wikipedii:

Koszalin (niem. Köslin, łac. Coslinum, kaszub. Kòszalëno) – miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Największe miasto regionu środkowopomorskiego. Położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcinką, nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Siedziba powiatu koszalińskiego, sądu okręgowego, wydziału zamiejscowego urzędu marszałkowskiego i delegatury urzędu wojewódzkiego.

Miasto ma 107 670 mieszkańców (31 grudnia 2017).

Miasto jest większym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. Jest także siedzibą lokalnych mediów. W Koszalinie znajduje się również kuria diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Centrum miasta znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego. Obszar miasta sięga południowego brzegu nadmorskiego jeziora Jamno.

Koszalin na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz