Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Kutno

Tłumaczenia prawnicze Kutno to nasza oferta w temacie przekładów spod znaku Temidy. Do współpracy zachęcamy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Kutno kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Kutno

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Kutno w Wikipedii:

Kutno – miasto w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, siedziba powiatu kutnowskiego oraz wiejskiej gminy Kutno, nad rzeką Ochnią (dopływem Bzury).

Powstanie miejscowości mogło nastąpić już w połowie XII wieku. Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1386 roku. W XII-XIII w znajdowało się w kasztelani łęczyckiej prowincji łęczyckiej i w kasztelani łęczyckiej księstwa łęczyckiego. W XVI wieku położone było w powiecie gostynińskim województwa rawskiego. Zdegradowane przed 1500 rokiem, ponowna lokacja w 1504 roku, degradacja przed 1700 rokiem, nadanie praw miejskich w 1766 roku. W latach 1975–1998 Kutno administracyjnie należało do województwa płockiego.

Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 44 513 mieszkańców.

Węzeł komunikacyjny, do czasu transformacji ustrojowej ośrodek przemysłu elektronicznego (zakłady Unitra Miflex), maszynowego (Zakłady Maszynowe Kraj). Aktualnie siedziba podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Kutno na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz