Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Lębork

Tłumaczenia prawnicze Lębork to nasza propozycja w temacie translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zachęcamy przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wsparcie na każdym etapie procesu tłumaczeniowego. Nasz zespół tworzą filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Lębork tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Lębork

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Lębork w Wikipedii:

Lębork (pierwotnie Lewino lub Łebno; kaszb. Lãbórg lub też Lãbórch, niem. Lauenburg in Pommern) – miasto w województwie pomorskim, siedziba powiatu lęborskiego.

Lębork uzyskał lokację miejską w 1341 roku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa słupskiego.

Lębork leży w pradolinie Redy-Łeby, nad Łebą i jej dopływem Okalicą, na północnym krańcu Puszczy Kaszubskiej, w bliskim sąsiedztwie Jeziora Lubowidzkiego na wschodzie, około 80 km na zachód od Gdańska.

Ośrodek przemysłu elektromaszynowego, spożywczego, mineralnego (cegielnia Wienerberger) oraz lekkiego. Warte zobaczenia są mury miejskie wraz z wieżami, kościół pw. św. Jakuba, miejski ratusz, budynek sądu (dawny zamek krzyżacki) oraz muzeum.

Lębork na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz