Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Legnica

Tłumaczenia prawnicze Legnica to nasza propozycja w temacie translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Legnica obejmują:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Legnica

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Legnica w Wikipedii:

Legnica (dawniej Lignica, cz. Lehnice, niem. Liegnitz) – miasto na prawach powiatu w Polsce, w środkowej części województwa dolnośląskiego, w większości na Równinie Legnickiej, położone nad rzekami: Kaczawą (lewy dopływ Odry) i wpadającą do niej Czarną Wodą.

Legnica uzyskała lokację miejską przed 1252 rokiem. W latach 1809–1945 Legnica była stolicą rejencji legnickiej w pruskiej prowincji Śląsk. Od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 miasto było stolicą województwa legnickiego. Od 1992 r. stolica diecezji legnickiej Kościoła rzymskokatolickiego. Od 1999 roku siedziba władz ziemskiego powiatu legnickiego.

Legnica, według stanu na dzień 30 czerwca 2019, liczy 99 486 mieszkańców i jest 3. co do wielkości (po Wrocławiu i Wałbrzychu) miastem w województwie. Stanowi również najdalej wysunięty na południe i największy ośrodek miejski Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego.

Legnica stanowi ośrodek LGOM, znajdują się w niej zakłady należące do KGHM Polska Miedź, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Legnicki Park Technologiczny.

Legnica jest członkiem Związku Miast Polskich.

Legnica na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz