Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Mielec

Tłumaczenia prawnicze Mielec to nasza propozycja z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do współpracy zachęcamy firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz team tworzą osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Mielec kierują swoją uwagę na:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Mielec

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Mielec w Wikipedii:

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w ziemi sandomierskiej w Małopolsce.

Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami technicznymi oraz wyższymi. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 miasto liczy 60 323 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km². Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku. Motto miejskie brzmi: „Tu rozwijają się skrzydła!”.

Mielec na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz